Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Wszystko co dobre...IV i V dzień "Wakacji z Biblioteką"

Szczegóły

  Fotograficzna  relacja z IV i V dnia "Wakacji z Biblioteką" i podsumowanie.

"Wakacje z Biblioteką" za nami. Był to tydzień kreatywnych zabaw i gier zakończony wspólnym pieczeniem kiełbasek. Uczestnicy w licznym gronie miło spędzili czas z nami i w otoczeniu książek. "Wszystko co dobre, szybko się kończy"- słowa naszych uczestników oddają wrażenia po spotkaniach. Cieszy nas to, że przybywa coraz więcej Użytkowników i Przyjaciół Biblioteki. Mamy satysfakcję, że nasze akcje biblioteczne cieszą się coraz większym odzewem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas Dzieciom, Rodzicom i Opiekunom. Dziękujemy bardzo serdecznie Paniom Wioletcie i Angelice za współudział w organizacji, wspaniałe pomysły, za piękne i barwne warsztaty.

Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'Wszystko co dobre...IV i V dzień 'Wakacji z Biblioteką'

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Sierpień 2019    |    Imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny