Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Niespodzianka dla Bibliotekarek

Szczegóły

KOCHANI!TAKI DZIEŃ....


Dzisiaj, w dniu naszego święta spotkała nas miła niespodzianka. Dzieci ze Szkoły w Łopienniku Nadrzecznym

z klasy I ze swoją wychowawczynią Panią Dorotą Huba czytały nam swoje ulubione książki, sprawiając nam wielką przyjemność zamieniając się z nami rolami. Dla przypomnienia - gdy One były w oddziale przedszkolnym, to my Im czytałyśmy. Wspólnie z dziećmi kodowałyśmy, rozwiązywałyśmy zagadki o książkach oraz prowadziłyśmy swobodne rozmowy. Całe spotkanie przygotowała i nad przebiegiem czuwała Pani Dorotka Huba, a my obie (Ula i Grażynka) byłyśmy pierwszy raz w naszej pracy uczestnikami spotkania, świetnie się przy tym bawiąc. Otrzymałyśmy życzenia i gratulacje z rąk Pani Dyrektor Ewy Janik z podziękowaniem za współpracę.
Bardzo dziękujemy Pani Dorotce i dzieciom za wyjątkowe spotkanie i przemiłą niespodziankę.❤️

Niespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla Bibliotekarek

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 18 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Irena, Stanisław, Józef
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny