Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Niespodzianka dla Bibliotekarek

Szczegóły

KOCHANI!TAKI DZIEŃ....


Dzisiaj, w dniu naszego święta spotkała nas miła niespodzianka. Dzieci ze Szkoły w Łopienniku Nadrzecznym

z klasy I ze swoją wychowawczynią Panią Dorotą Huba czytały nam swoje ulubione książki, sprawiając nam wielką przyjemność zamieniając się z nami rolami. Dla przypomnienia - gdy One były w oddziale przedszkolnym, to my Im czytałyśmy. Wspólnie z dziećmi kodowałyśmy, rozwiązywałyśmy zagadki o książkach oraz prowadziłyśmy swobodne rozmowy. Całe spotkanie przygotowała i nad przebiegiem czuwała Pani Dorotka Huba, a my obie (Ula i Grażynka) byłyśmy pierwszy raz w naszej pracy uczestnikami spotkania, świetnie się przy tym bawiąc. Otrzymałyśmy życzenia i gratulacje z rąk Pani Dyrektor Ewy Janik z podziękowaniem za współpracę.
Bardzo dziękujemy Pani Dorotce i dzieciom za wyjątkowe spotkanie i przemiłą niespodziankę.❤️

Niespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla BibliotekarekNiespodzianka dla Bibliotekarek

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 27 Luty 2020    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny