Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

5 lat DKK

Szczegóły

 5 lat minęło a my trwamy…w czytaniu i dyskusjach.

 

21 maja obchodziliśmy 5 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki. Było ciasto, szampańskie humory członków naszego klubu, którzy ubrani w koszulki z logo DKK świętowali.

 

Pani dyrektor Grażyna Skrzypa, założyciel klubu, życzyła dalszych interesujących rozmów i ciekawych książek. Dla przypomnienia  historii DKK -  na początku działalności  koordynatorem była Pani Mirosława Socha a obecnie jest  pani Urszula Chemicz. To z tym miejscem i z tymi ludźmi wiąże się wiele ciepłych uczuć i pięknych wspomnień. W ciągu minionych 5 lat członkowie klubu omówili prawie 200 książek i wzięli udział w sześciu spotkaniach autorskich. Wśród najchętniej czytanych autorów byli: Katarzyna Michalak, Darda Stefan. Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Janko, Ewa Cielesz  czy Marcin Wroński. Na liście bohaterów autorskich spotkań znaleźli się : Marta Fox, Agnieszka Martinka, Marcin Wroński, Magdalena Kordel, Anna Janko i Agnieszka Walczak-Chojecka.

Wśród innych inicjatyw podejmowanych przez przedstawicieli DKK były wycieczki, spotkania z postaciami nie tylko życia literackiego, udział w wystawach i warsztaty.

Celem Dyskusyjnego Klubu Książki jest wykreowanie mody na czytanie, dzięki przyjemności płynącej z lektury oraz aktywnego udziału w życiu literackim, poprzez udział w spotkaniach z ciekawymi ludźmi, dyskusje oraz możliwość twórczego wykorzystania wiedzy płynącej z książek i literatury.

5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Sierpień 2019    |    Imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny