Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Autor w bibliotece

Szczegóły

 Pani Agnieszka Walczak - Chojecka -autorka w bibliotece w Łopienniku. Kolejne przemiłe spotkanie autorskie.

W ramach Dyskusyjnych Klubów Książki nasza biblioteka  mogła w dniu 19 kwietnia 2018 roku  gościć Panią Agnieszkę Walczak – Chojecką.

 Autorkę poczytnych powieści obyczajowych takich jak: „Dziewczyna z Ajutthai”, „Gdy zakwitną poziomki”, „Włoska symfonia”, Saga Bałkańska: „Nie czas na miłość”, „Nie czas na zapomnienie”, „ Nie czas na pożegnanie”. 

Spotkanie prowadziła Urszula Chemicz  - Koordynator Dyskusyjnego Klubu Książki w Łopienniku Górnym.

Z zaciekawieniem słuchaliśmy o Jej pasji pisania i życiu osobistym. Pani Agnieszka oczarowała nas ciepłem i naturalnością.  Wizyta tak zacnego Gościa to dla działającego klubu wyróżnienie i wspaniała nagroda oraz okazja do poznania autora, jego twórczości i jego planów na przyszłość. Dziękując za przemiłe spotkanie  wręczyłyśmy bukiet kwiatów i  zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Zakupiłyśmy  książki  z  autografem.

Dziękujemy Autorce i Wszystkim obecnym na spotkaniu za udział.

Spotkanie dofinansowano z Instytutu Książki.

Autor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w biblioteceAutor w bibliotece

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Sierpień 2019    |    Imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny